top of page

01

FIREMNÍ
VIDEO

Promo video

Nejmodernější a nejefektivnější způsob propagace Vaší společnosti. Tato videa se většinou pohybují v délce okolo 1-2 minut, kde odvyprávíme Váš příběh a podtrhneme to nejdůležitější z Vašeho podnikání. 

Explainer video

Potřebujete svým zákazníkům vysvětlit službu, fungování Vašeho produktu nebo přiblížit téma, kterým se Vaše společnost zabývá? Nejvyužívanějším způsobem komunikace je v tomto případě explainer video, kde lze zkombinovat mluvené slovo, hudbu, grafiku a jednotlivé záběry tak, abyste předali potřebné informace ve snadno pochopitelné a pro zákazníka přijatelné podobě.

Eventové video

Pořádáte firemní akci pro své zaměstnance nebo zákazníky? Pořádáte festival, koncert nebo jinou kulturní akci? Ideálním způsobem prezentace je v tomto případě eventové video.

 

Produktové video

Obsahem většiny reklamních videí jsou produkty. Jedná se o speciální disciplínu, kde je během několika vteřin potřeba zaujmout zákazníka, odprezentovat mu Váš produkt a inspirovat ho ke koupi. Ideální formát takového videa je do 30 vteřin a zpravidla bývají tato videa nákladnější na výrobu.

Nahrávání videa,

KOMERČNÍ VIDEA

KOMERČNÍ VIDEA
RESTAURANT ESSENS.mp4

RESTAURANT ESSENS.mp4

00:58
Přehrát video
VIZÁŽISTKA SIMONA

VIZÁŽISTKA SIMONA

00:38
Přehrát video
ESSENS BATH BOMBS

ESSENS BATH BOMBS

00:33
Přehrát video

02

PORTFOLIO

POŘADY
HONZA VOREL - VAŘENÍ

HONZA VOREL - VAŘENÍ

06:09
Přehrát video
VÚTS

VÚTS

09:26
Přehrát video
COOKING DEMOCRACY - MARKÉTA VAŇKOVÁ

COOKING DEMOCRACY - MARKÉTA VAŇKOVÁ

10:17
Přehrát video

03

POŘADY A PODCASTY

04

PROFI AUDIO

Podcasty

Chcete nechat slyšet svůj hlas a dát prostor pro své myšlenky? Podcast je moderní a ideální způsob komunikace mezi Vámi a Vašimi diváky. Umíme zajistit kompletní servis a produkci podcastu od zajištění profesionálního zvukového záznamu a videozáznamu přes střih a editaci a dodat Vám hotový podcast vytvořený na míru Vašim potřebám.

Voiceover

Zajistíme profesionální voiceover pro vaši reklamu, instruktážní nebo korporátní video a jiné. Spolupracujeme s několika hlasovými herci a dabéry. Projděte si naše portfolio hlasů a napište si o cenovou nabídku.

ja na web.jpg

Kontaktujte mě

Děkujeme za odeslání!

bottom of page